Підставні особи та рейдерство Федорчука А.Б.

Опубликовано admin в


Федорчук А.Б. через свою підставну особу Стецюка Дмитра Петровича (також брав участь у захопленні інших об’єктів в інтересах Федорчука) незаконним способом забрав у Калюжного Михайла Дмитровича  будівлю ресторану «Золоте Руно» в м. Рівне по вул. О.Теліги, 12, яку він захопив в інтересах певних високопосадовців у Рівненській області.


Детальніше можете ознайомитись за посиланнями:

Крім того, Федорчук А.Б. рейдерським способом разом з Сачевчичем Олександром Івановичом відібрав у Смолярчука Володимира та Людмили Боталової будівлю магазину «Імператор» по вул. Данила Галицького, 2 в м. Рівне та оформив її на свою підставну особу Ситого Олександра Івановича. Після чого дану будівлю було швидко продано на інших осіб для того щоб перешкодити у її поверненні власникам, які оскаржують у судах такі дії із надією повернення свого майна.

Читати детальніше…


Весь юридичний супровід незаконних справ Федорчука А.Б. здійснюють: адвокат Янчук Володимир Володимирович, відносно якого окремою ухвалою господарського суду Закарпатської області від 09.10.2015 року у справі №907/955/14 встановлено факт підробки судової ухвали),  Малишева Анастасія Андріївна, Мельничук Сергій Володимирович, Камінський Руслан, Піддубний Максим Ігнатович (молодий юнак після закінчення університету, який нічого не тямить і з легкістю погоджується на незаконні оборудки).Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *