Незаконне заволодіння квартирою та підробка судових рішень

Опубликовано admin в


В провадженні Рівненського ВП ГУНП знаходяться матеріали досудового розслідування внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016180010006850 від 29.09.2016 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, по факту заволодіння  квартири № 56 по вул. С.Крушельницької, 32 А в м. Рівне на підставі підроблених рішень суду, які ніколи не приймалися.

Підставою для відкриття зазначеного кримінального провадження стала заява матері гр. Мексфіл Ірини Павлівни про те, що невідома особа, шляхом обману, заволоділа майном, а саме квартирою № 56 по вул. С.Крушельницької, 32 А в м. Рівне.

Згідно договору купівлі-продажу квартири, від 01.09.2016р., посвідченого приватним нотаріусом Матвєєвою О.В. новим власником квартири, що знаходиться в м. Рівне, по вул. С.Крушельницької, 32А/56, став Климчук П.М., який уклав даний договір із Ситим О.І.

При цьому Ситий О.І. зареєстрував за собою право власності на вищезазначену квартиру на підставі рішення Рівненського міського суду за підписом судді Мельника О.В. №2-4389/07 від 13.04.2006 року та заочного рішення Рівненського міського суду за підписом судді Бучко Т.М. №569/8993/16-ц від 08.08.2016 року, які відповідним судом приймалися по зовсім іншим спорам та ніколи не стосувалися квартири №56 по вул. С.Крушельницької, 32А в м. Рівне. Тобто, реєстрація права власності за Ситим О.І. на вказану квартиру відбулася на підставі підроблених судових рішень.

Як стало відомо, до організації вказаної афери був причетний гр. Федорчук Андрій Богданович (м. Рівне, вул. Й.Драганчука, 25), відомий своєю участю у багатьох скандальних майнових конфліктах у м. Рівне.

Вказані судові рішення були зареєстровані в ЦНАП м. Рівне, директором якого був Герман В.І., який свідомо не перевіряв їх справжність в Єдиному державному реєстрі судових рішень, хоча зобов’язаний був це зробити згідно закону. Така бездіяльність Германа В.І. пов’язана із його неодноразовою участю у легалізації схем відібрання житла у мешканців м. Рівне. Реєстрацію таких підроблених судових рішень проводив особисто Герман В.І. Ключі і відповідний запис під час реєстрації були наявні на той момент у Германа В.І.

Проте такі «послуги» Германа В.І. виявилися занадто дорогими для Федорчука А.Б. У зв’язку з цим останній зареєстрував «кишенькову» реєстраційну службу – КП «Реєстраційна служба «Маломощаницька сільської ради Здолбунівського району Рівненської області» (код 42499715), директором якої призначили юриста Федорчука А.Б. — Поддубного Максима Ігнатовича. За допомогою даної реєстраційної служби Федорчук А.Б. має намір узаконювати всі свої рейдерські захоплення значно дешевше.

Читати детальніше…


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *