Напади та вбивства пов’язані з рейдерством Андрія Федорчука

Опубликовано admin в


На сьогодні залишається нерозкритим вбивство головного архітектора м. Рівне Семенця С.М., якого вбили ударом по голові, коли він повертався з роботи.

Читати детальніше


При цьому після того, як головний архітектор м. Рівне Семенець С.М. потрапив до реанімації з черепно-мозковою травмою, гр. Федорчук А.Б. незаконно зареєстрував в Управлінні ДАБІ у Рівненській області ряд декларацій про початок виконання будівельних робіт, в тому числі на проведення незаконних реконструкцій будівель, на які накладено судові арешти та заборонено вчиняти будь-які дії, в тому числі і щодо перебудови.  Таким самим методом як і Семенця С.М., Федорчук А.Б. хотів «прибрати» і депутата Рівненської міської ради Немеша В.С., який постійно своїми виступами правдиво висвітлює всю злочинну діяльність кримінального авторитета Федорчука. За такі викриття депутат був побитий кастетом.

Напад на депутата Немаша В.М.

Журналістські розслідування довели, що Федорчука кришує прокурор САП Семків Роман.

Стаття №1

Стаття №2

Від цього маньяка знаходиться в страху вся прокуратура, поліція та судова система. Але саме більше зараз зітхнеться суддям. Не всі судді-оборотні, які приймають рішення за кримінальні гроші, як суддя Рівненського адміністративного суду Борискін С.А. та суддя Рівненського господарського суду Пашкевич І.О. Він вже набрав таких обертів, що розмовляє з чиновниками в погрозливій формі: «або берете гроші, або завтра буде спалено ваше авто, або кинуто на подвір’я гранату, або, якщо й це не допоможе, отримаєте трубою по голові».

Постраждалих кожного дня зростає в геометричній прогресії. Небайдужі навіть об’єдналися і створили власний сайт aferyst.com , на якому переписуються та тримають оборонну фортецю.

Президенти також люди і так само в душі переживають щоб добро перемогло зло. Пообіцяв Івановій А.Г. Порошенко П.О. що посадить кримінального афериста Федорчука А.Б.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *