КРИМІНАЛЬНОГО «АВТОРИТЕТА» СУДИТИМУТЬ У КИЄВІ

Вже в найближчий час кримінальному «авторитету», лідеру злочинної банди «Федора», Печерський районний суд Києва обиратиме запобіжний захід. Нині до правоохоронців звернулося ще двоє осіб, які постраждали від рук банди.

Спіймали на гарячому лідера ОЗГ та 40-річного уродженця Рівненщини саме тоді, коли  вони отримували 120 тисяч доларів від чергової жертви. З’ясувалося, що учасники організованої злочинної групи діяли на території Рівненської області з 2011.

Лідером цієї групи був 45-річний уродженець Рівного, місцевий кримінальний «авторитет» на прізвисько «Федір». Він, користуючись своїми зв’язками в органах влади, підшуковував людей, з яких у подальшому можна було б незаконно вимагати кошти та майно для заволодіння «рейдерським» шляхом. Також вони займалися підробленням судових рішень, договорів купівлі-продажу майна.

Ще один активний учасник, 40-річний уродженець Рівненщини, представляв інтереси лідера у «перемовинах» з потерпілими. Так, однією з жертв групи став громадянин Італії, який був власником нерухомості.

Чоловік приїхав на територію нашої держави у 2000-х роках для розвитку свого ресторанного бізнесу. Але в подальшому стикнувся з діяльністю цієї групи. Вони здійснювали на нього тиск та вимагали, щоб він переписав на них своє майно. Спочатку вони підробили документи, відповідно до яких громадянин Італії, справжній власник майна, нібито став винен одному з учасників ОЗГ значну суму коштів. Кілька років тривали судові спори і врешті-решт суд виніс рішення на користь громадянина Італії.

Весь цей час учасники групи «тероризували» чоловіка. На нього було скоєно декілька нападів. Вони наносили йому тілесні ушкодження, нападали на вулиці та били трубами, спалили два його автомобілі. Неодноразово приходили та фізичною розправою вимагали залишити країну. Водночас, вони вимагали аби той продав ресторан за безцінь та сплатив 120 тисяч доларів – за те, щоб вони безперешкодно надали йому на це можливість.

Але нині зловмисників затримано та повідомлено про підозру. Вже 15 лютого Печерський районний суд Києва обиратиме зловмисникам  запобіжний захід.

Окрім цього до поліцейських звернулося ще двоє людей, які повідомили про скоєння інших злочинів фігурантами цієї групи. Правоохоронці і досі звертаюся до всіх громадян, що якщо відома якась  інформація про банду «Федора», потрібно телефонувати на номери: +380442990039 або +380986743871