«БАБЛО ПЕРЕМАГАЄ ЗЛО», – АБРОСЬКІН ПРОКОМЕНТУВАВ «ПОКАРАННЯ» СТОЛИЧНИМ СУДОМ РІВНЕНСЬКОГО КРИМІНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА


Із зали суду, де обирали міру запобіжного заходу Федорчуку.

Заступник голови Національної поліції в Україні В’ячеслав Аброськін обурений і розчарований правосуддям, яке відпустило під домашній арешт рівненського рейдера Андрія Федорчука (прізвисько «Федір»), який впродовж багатьох років обдурював та знущався над місцевими підприємцями, вимагаючи у них гроші та відбираючи  майно. Каже, що у поліцейського, який впродовж кількох місяців документував злочинну діяльність «Федора», тепер просто «опустилися руки», а підприємець з Італії, у якого аферист вимагав понад 100 тисяч доларів, вирішив просто полишити нашу країну. Про це Аброськін написав у Facebook.


Сьогодні суддя Печерського суду обрала міру запобіжного заходу лідеру злочинного угруповання, яке діяло протягом багатьох років в Рівненській області, на прізвисько «Федір» за вимагання у громадянина Італії більше 100 тисяч доларів США – цілодобовий домашній арешт.
Після цього рішення потерпілий громадянин Італії вирішив не шукати екстриму й прийняв рішення покинути нашу країну, наші ж громадяни, які після затримання цього «пана» повірили правоохоронним органам України та почали звертатися до Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції з заявами про скоєння відносно них злочинів, залишаються на місці, а цей покидьок, знаходячись у себе дома буде і далі «рулити».
Мій підлеглий співробітник поліції, який протягом декількох місяців документував злочинну діяльність «Федора», повідомляючи про це рішення суду, згарячу сказав, що руки опускаються, бо «бабло перемагає зло».
Я йому відповів, що, на жаль, цей суддя – не єдиний в країні, а ми все одно, будемо робити все, щоб злочинці сиділи за ґратами, – написав Аброськін.

Нагадаємо, вчора відбулося засідання Печерського районного суду Києва, на якому обирали міру запобіжного заходу відомому у Рівному рейдеру Андрію Федорчуку, показово затриманому 13 лютого. Попри те, що правоохоронці просили посадити його за ґрати, «найгуманніший суд у світі» вирішив, що вдома аферисту буде комфортніше і відпустив його під цілодобовий домашній арешт.

На «рахунку» «Федора» і його подільників десятки кримінальних злочинів – вимагання грошей, «віджимання» нерухомості, підпали автомобілів, незаконне захоплення земель, побиття людей…  Промишляв він цим на території Рівненщини з 2011 року, і його «послужний» список тягне на понад десять років в’язниці із конфіскацією майна. Однак слуги Феміди, очевидно, іншої думки.